ЗАЩИТА ОТ ВЫПАДЕНИЯ ВОЛОС PURE  VITALITY

Напевне не має такої жінки, яка б не мріяла про густе, здорове та розкішне волосся. Щодня ми втрачаємо біля 50-100 волосин, а замість них виростають нові і цей процес є нормальним. Та час від часу кожна із нас зтикається з посиленим випадінням волосся. І хоча в більшості випадків надмірне випадіння волосся не призводить до облисіння, та погодьтесь, приємного в цьому дуже мало. Відразу требазауважити, що причини випадіння волосся можуть бути різними . Іноді причин таких може бути декілька і тому діяти необхідно комплексно.
Дефіцит вітамінів та мінералів- Правильне харчування та прийом вітамінів. Стреси- Не турбуємося без причини! Дієти- Збалансоване харчування- запорука успіху . Пологи - Гормони грають ведучу скрипку у жіночому житті. Під час вагітності волося майже не випадає , тому післяпологова втрата волося це майже норма, не потрібно панікувати. Гарний догляд все виправить. Фарбування волосся- Ця причина являється загальновідомою. Аміак та гідроксид амонію які міститяться в фарбах для волосся проникають в його коріння та пошкоджують фолікули. Перекис водню також шкодить корінню волосся і може стати причиною його сильного випадіння. Обирайте фарби для волосся, які не містять шкідливих речовин у складі.
Вирішити проблему випадіння волося допоможе Серія PK Vitality Pura Kosmetica Італія. Данний комплекс складається з шампуню та лосьйону. Шампунь має делікатну очищувальну дію та укріплює волосяну цибулину. До його складу входить корінь солодки який ревіталізує шкіру голови, покращує мікроциркуляцію крові та робить волося єластичним і більш стійким до зовнішніх впливів. Спосіб застосування – нанести на вологе волося , промасажувати декілька хвилин і змити теплою водою. Лосьйон PK Vitality знаходиться в ампулах. До його скаду входять – ягоди годжі, деревина рожкового дерева , черешні та волоського горіха, корінь солодки. Унікальний склад тонізує і харчує шкіру голови, стимулює волосяну цибулину , забезпечує відчуття свіжості. Спосіб застосування – нанести за допомогою сопла (йде в комплекті) на шкіру голови , злегка промасажувати , не змивати.
Для профілактики - 1 тиждень після кожного миття , 1 тиждень через миття , 3 тижні 1 раз в тиждень
Для лікування - 3 тижня після кожного миття , 2 тижня через 1 миття , 2 тижні 1 раз в тиждень
Повторювати курс кожні 6 місяців. Відкриту ампулу зберігати при кімнатній температурі без доступу кисню.
Будьте зоровими та красивими! Pura Kosmetica Італія допоможе Вам у цьому!